Boyasız Göçük Düzeltme Eğitimi

Dünyada Boyasız Göçük Düzeltme (PDR) eğitimi konusunda dünyanın dev otomotiv markalarına hizmet veren Betaq Innivation’un Türkiye temsilcisi olan firmamız, BMW Group University’de uygulanan Betaq Innivation boyasız göçük müfredatı ile Türkiye’nin en büyük ve modern boyasız göçük eğitim merkezinde bugüne kadar yüzlerce göçük ustası yetiştirmiştir. Türkiye’nin önde gelen pek çok otomotiv firmasında ve fabrikasında da eğitimlerimiz devam etmektedir

Amerika BMW Üniversitesinde hazırlanan ve dünyada 14 ülkede modern boyasız hasar onarım eğitimi olarak farklı dillerde dağıtılan MODERN BOYASIZ HASAR ONARIM METOD KİTABI  Türkiye'de ilk ve tek olarak Türkçe'ye çevrilmiş,Göçüksepeti eğitim merkezinde eğitime katılan kursiyerlere ücreysiz verilmektedir, bu çok önemli bilgi ve onarım metotları içeren kitab kursiyerin meslek hayatı boyunca kendisine ışık tutacak önemli bilgiler içeren bir kitaptır.

 


26 yıldır dünyanın çeşitli ülkelerinde otomotiv gövde onarımı eğitim veren akademilerden aldığımız eğitimler ve edindiğimiz tecrübeler ile hazırlamış olduğumuz 60 sayfalık Modern PDR Onarım Metotları Eğitim Kitabı, Türkiye’de PDR eğitimi ile ilgili tek ve en kapsamlı metot kitabıdır. Kurslara katılan tüm kursiyerlere ücretsiz olarak verilen zengin bilgiler ile dolu bu kitap kursa katılan kursiyerlerin bu mesleği icra edeceği yıllar boyunca yanlarından ayırmayacakları bir kitaptır.

Firmamızın temel amacı; modern otomobil karoseri onarımında teknisyenin iş verimliliğini arttırmak, verdiğimiz uygulamalı eğitimler ile teknisyenin daha kısa zamanda onarımı tamamlamasını sağlayıp  verimliliğini arttırmaya odaklanmasını sağlamaktır. Bugün otomobil karoseri onarımında, PDR alternatif onarım teknikleri ile onarımın mümkün olduğunu duyurmak için otomobil üreticileri, sigorta şirketleri ve  Endüstri Meslek Liseleri ile işbirliği yapmaktayız .


BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME - EĞİTİM BAŞLIKLARI

 • PDR - Boyasız göçük düzeltme nedir? Neden gereklidir, avantajları nelerdir?
 • Hangi hasar tipleri PDR tekniği ile düzeltilir?
 • Hasar analizi ve süre hesaplama
 • Işık eğitimi, ışık kontrasında yapılan hatalar
 • Yumuşak, küçük hasarların onarım teknikleri ve kullanılacak ekipman tanıtımı
 • Yumuşak hasarlarda parçanın alt döşeme parçasını sökmeden THOTBOX cihazı ile uygulamalı onarım teknikleri
 • Orta ölçekli hasarlar ve onarım teknikleri ile kullanılacak ekipman tanıtımı
 • Sıcak silikon mum tekniği ile onarım aşamasında ve onarım sonunda parçadaki oluşacak efektler
 • PDR kalemi ile onarım teknikleri
 • Uzun, keskin, ağır ölçekli hasarlar ve onarım teknikleri ile kullanılacak ekipmanların tanımı
 • PDR levye-şiş tutuş teknikleri
 • PDR levye-şişler ile uygulamalı ağır hasar onarım teknikleri
 • Dentliner köprü sistemi ile ağır hasar onarım teknikleri ve uygulamaları
 • PDR LED ışık, THOTBOX , PDR şişler ve sıcak silikon mum tekniği ile her türlü hasarın onarımı ve uygulaması
 • Uygulamalı sınav sonucu homework çalışması 

WHY CHOOSE GÖÇÜKSEPETİ TRAINING CENTER ?
Are you interested in learning about modern body repair techniques? Then you have come to the right place! We have over 10 years of experience in training body shop technicians around the world. We work with several major auto manufacturers, helping them teach modern repair methods to their dealerships and respective body shops.

We also organize training on an international level with our tool dealers for their customers. We can customize our training concept to meet your needs. Just give us a call, and we will help you work something out for your very own training.

 

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 Göçük Sepeti Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.