BLOG

BOYASIZ GÖÇÜK ONARIMINDA HASARSIZLIK İNDİRİMİ

 

Boyasız Göçük Düzeltme sektörünün öncü markası Göçük Sepeti, Anadolu Sigorta ile yeni bir dönem başlatıyor. Anadolu Sigorta poliçe sahiplerine özel kampanya ile yıl içinde hasar adedine ve hasar boyutuna bakılmaksızın sürücülere muhteşem bir ayrıcalık tanınıyor.

Eğer Anadolu Sigorta poliçeniz varsa ve aracınız hasar gördüyse ve bu hasarın Boyasız Göçük Düzeltme tekniği ile onarımı mümkünse aracınızı Göçük Sepeti merkezlerimizden birine getirdiğiniz takdirde poliçe hasarsızlığınız ve poliçe indirim hakkınız bozulmuyor.

 

Hasarsızlık İndirimi Neden Önemli?

Kasko poliçenizin fiyatı belirlenirken aracın yaşı, modeli ve markası gibi etkenler dışında kasko sigortasının yaptırıldığı il, sürücünün eğitim seviyesi ve kaza geçmişi de belirleyici olur. Kasko hasarsızlık indirimi de ödenen bu poliçe fiyatı üzerinden belirlenir. Araç kasko sigortası yaptıran sigortalıların bir yıllık poliçe süresince herhangi bir kazaya karışmaması durumunda yeni poliçede indirim uygulanır. Sözleşme yenileme döneminde uygulanan bu indirim hakkına “hasarsızlık indirimi” denir. Aracın kazaya karışmadığı, hasar almadığı süre ne kadar uzun olursa hasarsızlık indirimi oranı da kademeli olarak o kadar artar. Kasko hasarsızlık indirimi iyi sürücülerin ödüllendirilmesini sağlar.

 

Bir kaza sonucu aracınızda bir hasar oluşursa ve gerçekleşen hasarı poliçenizi kullanarak karşılarsanız, bir sonraki poliçe yenileme dönemi geldiğinde hasarsızlık indirimi hakkınızdan faydalanamazsınız. O seneki tazminat hakkınızı poliçenizden kullanmayıp aracınızda oluşmuş hasarı kendiniz öderseniz bir sonraki yıl hasarsızlık indiriminden faydalanabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca yaşanan bir kazada kusur karşı tarafta ise ve aracınızda meydana gelen hasarı karşı taraf karşılayacaksa poliçenizdeki indirim hakkınız devam edecektir.

 

Eğer Anadolu Sigorta’dan poliçe sahibi iseniz ve aracınızda ufak hasar oluştuysa siz de Göçük Sepeti’ne gelerek hasarsızlık indirimi hakkınız bozulmadan aracınızı emin ellerde eski haline getirtebilirsiniz.

Göçük Sepeti Anadolu Sigorta Uygulama Merkezi Ümraniye Şerifali’de değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?

Boyasız Göçük Düzeltme Nedir?


 

Boyasız Göçük Onarımının Avantajları

Boyasız Göçük Onarımının Avantajları


 

Hangi Hasarlar PDR Tekniği ile Onarılabilir?

Hangi Hasarlar PDR Tekniği ile Onarılabilir?


 

Dolu Hasarlarında Boyasız Göçük Düzeltme

Dolu Hasarlarında Boyasız Göçük Düzeltme


 

Türkiye'de Yükselen Meslek: Boyasız Göçük Düzeltme

Türkiye'de Yükselen Meslek: Boyasız Göçük Düzeltme

boyasız göçük düzeltme eğitimleri Otoport avm de her hafta salı perşembe günleri yapılmaktadır 

WHY CHOOSE GÖÇÜKSEPETİ TRAINING CENTER ?
Are you interested in learning about modern body repair techniques? Then you have come to the right place! We have over 10 years of experience in training body shop technicians around the world. We work with several major auto manufacturers, helping them teach modern repair methods to their dealerships and respective body shops.

We also organize training on an international level with our tool dealers for their customers. We can customize our training concept to meet your needs. Just give us a call, and we will help you work something out for your very own training.

BOYASIZ GÖÇÜK ONARIMINDA HASARSIZLIK İNDİRİMİNİN KORUNMASI 

Göçüksepetinin projesi olan ve  ANADOLU SİGORTA ile yaptığımız işbirliğinde Anadolu Saigorta poliçe sahipler için çok özel bir proje Ağustos 2019 da uygulamaya başlamıştır

Anadolu Sigorta poliçe sahipleri araçlarında oluşan hasarları hasarın boyutu ve yıl içinde oluşacak hasar adadedine bakılmaksızın Göçüksepeti Anadolu Sigorta Boyasız hasar onarım merkezinde boyasız göçük tekniği ile onarıldığı takdirde poliçe hasarsızlığı ve  poliçe indirimi korunacaktır

Önemli bilgi ; Bu uygulama sadece Göçüksepeti Anadolu Sigorta boyasız hasar onarım merkezlerinde geçerli bir uygulamadır 

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR) Nedir?

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme (PDR) , dış darbeler sonucu araç kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği, 5 cm çapa kadar kaporta göçüklerinin Amerikan menşeli özel aletlerle aracın orjinalliği korunarak ve herhangi bir boyama işlemi yapmaksızın düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır. Boyasız kaporta göçük düzeltme işlemi, aracın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyanın zarar görmediği durumlardaki hasarların, geleneksel yöntemler olan kaporta düzeltme ve boya uygulaması yapılmadan giderilmesidir. 

Küçük ve büyük ölçekli park hasarları, aracın orjinal boyasına zarar vermediği takdirde, özel onarım teknikleri ile düzeltilerek eski haline getirilir. 

Eylül 2020 tarihinde istanbul dolu hasarında Ümraniye bölgesinde etkili olan dolu yağışından dolayı hasar gören araçlar Ümraniye boyasız göçük onarım merkezimiz de yeni nesil ekipmanlar ile boyasız olarak onarılmakta 

 


Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 Göçük Sepeti Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.