Hakkımızda

Boyasız Göçük Düzeltme onarım, eğitim ve malzeme satışı konusunda Türkiye’nin öncü markası olan Göçük Sepeti, İstanbul merkezli olup Türkiye genelinde usta ve servis ağıyla hizmet vermektedir. 1995 yılında kurulan Auto Kaynak çatısı altında hizmet veren Göçük Sepeti, sektördeki 22 yıllık deneyimi ile Boyasız Göçük Düzeltme ustaları yetiştirmekte, onarım ve malzeme satışı hizmeti vermektedir.

Dünyada Boyasız Göçük Düzeltme (PDR) eğitimi konusunda dünyanın dev otomotiv markalarına hizmet veren Betaq Innivation’un Türkiye temsilcisi olan firmamız, BMW Group University’de uygulanan Betaq Innivation boyasız göçük müfredatı ile Türkiye’nin en büyük ve modern boyasız göçük eğitim merkezinde bugüne kadar yüzlerce göçük ustası yetiştirmiştir. Türkiye’nin önde gelen pek çok otomotiv firmasında ve fabrikasında da eğitimlerimiz devam etmektedir.

Ford, Mercedes, Honda, Hyundai, Tofaş gibi onlarca fabrikanın da malzeme tedarikçileri arasında yer almaktayız.

İstanbul Avcılar Otoport ve Ataşehir Uphill Court’ta bulunan Göçük Sepeti İstanbul Boyasız Göçük Onarımı merkezlerimizde başta dolu hasarı olmak üzere, park hasarları, boyasız onarım, mini onarım alanlarında uygulama hizmeti de vermekteyiz. Geçtiğimiz yıl başlattığımız Göçük Sepeti frenchising uygulaması ile Türkiye geneline yayılan Göçük Sepeti bayilerimize aracınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Göçük Sepeti, hızlı ve kaliteli hizmeti, sektördeki tecrübesi ve uluslararası işbirlikleri ile Boyasız Göçük Düzeltme uygulama, eğitim ve malzeme satışı konusunda AR-GE yatırımlarını sürdürerek büyümeye devam edecektir.

Boyasız Göçük Düzeltme Atölyemiz

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 Göçük Sepeti Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.