Boyasız Göçük Düzeltmede Hasarsızlık İndirimi

BOYASIZ GÖÇÜK ONARIMINDA HASARSIZLIK İNDİRİMİ

 

Boyasız Göçük Düzeltme sektörünün öncü markası Göçük Sepeti, Anadolu Sigorta ile yeni bir dönem başlatıyor. Anadolu Sigorta poliçe sahiplerine özel kampanya ile yıl içinde hasar adedine ve hasar boyutuna bakılmaksızın sürücülere muhteşem bir ayrıcalık tanınıyor.

Eğer Anadolu Sigorta poliçeniz varsa ve aracınız hasar gördüyse ve bu hasarın Boyasız Göçük Düzeltme tekniği ile onarımı mümkünse aracınızı Göçük Sepeti merkezlerimizden birine getirdiğiniz takdirde poliçe hasarsızlığınız ve poliçe indirim hakkınız bozulmuyor.

 

Hasarsızlık İndirimi Neden Önemli?

Kasko poliçenizin fiyatı belirlenirken aracın yaşı, modeli ve markası gibi etkenler dışında kasko sigortasının yaptırıldığı il, sürücünün eğitim seviyesi ve kaza geçmişi de belirleyici olur. Kasko hasarsızlık indirimi de ödenen bu poliçe fiyatı üzerinden belirlenir. Araç kasko sigortası yaptıran sigortalıların bir yıllık poliçe süresince herhangi bir kazaya karışmaması durumunda yeni poliçede indirim uygulanır. Sözleşme yenileme döneminde uygulanan bu indirim hakkına “hasarsızlık indirimi” denir. Aracın kazaya karışmadığı, hasar almadığı süre ne kadar uzun olursa hasarsızlık indirimi oranı da kademeli olarak o kadar artar. Kasko hasarsızlık indirimi iyi sürücülerin ödüllendirilmesini sağlar.

 

Bir kaza sonucu aracınızda bir hasar oluşursa ve gerçekleşen hasarı poliçenizi kullanarak karşılarsanız, bir sonraki poliçe yenileme dönemi geldiğinde hasarsızlık indirimi hakkınızdan faydalanamazsınız. O seneki tazminat hakkınızı poliçenizden kullanmayıp aracınızda oluşmuş hasarı kendiniz öderseniz bir sonraki yıl hasarsızlık indiriminden faydalanabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca yaşanan bir kazada kusur karşı tarafta ise ve aracınızda meydana gelen hasarı karşı taraf karşılayacaksa poliçenizdeki indirim hakkınız devam edecektir.

 

Eğer Anadolu Sigorta’dan poliçe sahibi iseniz ve aracınızda ufak hasar oluştuysa siz de Göçük Sepeti’ne gelerek hasarsızlık indirimi hakkınız bozulmadan aracınızı emin ellerde eski haline getirtebilirsiniz.

Göçük Sepeti Anadolu Sigorta Uygulama Merkezi Ümraniye Şerifali’de değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

  • hasarsizlik-indirimi-720x380.jpg
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 Göçük Sepeti Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.