Betag

MODERN BOYASIZ GÖÇÜK EĞİTİMİ-SMALL OUTER PANEL REPAIR TRAINING

 • PDR TRAINING
 • VAR

İsviçre onaylı Uluslararası geçerli sertifikalı yeterlilik belgesi dahildir

20.000,00
(KDV Dahil)
 • Yeni
 • Fırsat Ürünü
+ -

OTOMOTİV ÜRETİCİLERİ ( OEM )  TARAFINDAN TEK ONAYLI ve ULUSLARARASI ONAYLI MODERN BOYASIZ GÖÇÜK EĞİTİMİ : 20,000 TL( KDV DAHİL) 

EĞİTİM SÜRESİ 3 GÜNDÜR + 60 GÜN BECERİ GELİŞİMİ İÇİN UZAKTAN TAKİP EDİLECEK PROGRAMIN TOPLAM SÜRESİ 63 GÜNDÜR

EĞİTİM SONUNDA  İSVİÇRE BETAG TARAFINDAN VERİLEN ULUSLARARASI ONAYLI SERTİFİKA ve MODERN BOYASIZ HASAR ONARIM EĞİTİM KİTABI FİYATA DAHİLDİR. 

( MYK sınav ve belge ücreti için irtibata geçiniz ) 

Resmi gazetede yayınlanan  yeni yönetmeliğe göre Boyasız hasar onarım teknisyeninin MYK belge alma  zorunluğu olduğu bildirilmiştir, 

Mesleki Yeterlilik Belgesi bir mesleği icra edebileceğinizi ve bu konuda yetkin olduğunuzu gösteren belgedir. Uzun yıllardır Avrupa Birliği Uyum Süreci kapsamında çalışmaları sürdürülen mesleki yeterlilikler 2015 yılı itibariyle Türkiye'de belirli mesleklerde zorunluluk olmaya başlamıştır. Önümüzdeki süreçte bütün mesleklerin bir yeterliliği ve belgesi olacaktır. Bu belgeye sahip olamayanlar mesleği kanunen icra edemeyecektir.   İşverenler bu belgeye sahip olmayan çalışanlarının kademeli olarak belgelendirmektedir.Firmamız , TÜRKAK tarafından akredite edilmiş ve MYK tarafından onaylanmış ulusal yeterliliklerde  14UY0191-4 Otomotiv Gövde Onarımcısı Seviye 4   belgesinin verilmesi konusunda destek vermektedir

BOYASIZ GÖÇÜK ONARIM EĞİTİMİ NEDEN GEREKLİDİR ? 

Boyasız göçük onarımı eğitimi farklı metotlar ve modüller gerektiren ciddi bir onarım tekniğidir,modern boyasız göçük eğitimini bir müfredata dayalı olarak dünyada yöneten ve başlatan kuruluş İsviçre'li Betag innovation firmasıdır ve bu eğitimi dünyada en ciddi veren kuruluşların başında,eğitimlerini Betag innovation firmasının yönettiği Amerika'daki BMW GROUP Üniversitesi gelmektedir..

SERTİFİKALANDIRMA :  PDR Eğitiine katılan kursiyerlere kurs sonunda Uluslararası geçerli İsviçre onaylı eğitim sertifikası verilmektedir ayrıca talep eden kursiyerler ayrıca bir sınava girerek Türkiye Cumhuriyeti Devletinin resmi onaylı sertifikası olan MYK sertifikası alma hakkına sahip olacaktır . MYK ( Mesleki Yeterlilik Belgesi ) bir mesleği icra edebileceğinizi ve bu konuda yetkin olduğunuzu gösteren bir belgedir , bu belgeye sahip olamayanlar kanunen bu mesleği icra edemeyeceklerdir, MYK belgesi ile ilgili zorunluluk Resmi Gazatede yayınlanmıştır .

Dünyada ilk defa Modern boyasız göçük-hasar onarım eğitimi ( Samll outer panel repair ) 2009 yılında İsviçre'li Betag innovation firması tarafından geliştirilmiş olup ilk önce  BMW-AMERİKA,BMW ALMANYA,MERCEDES BENZ ALMANYA,TOYOTA JAPONYA,RENAULT FRANSA ve PSA GROUP ( Peugeot-Citroen) firmalarındaki teknisyenlere verilmiş bu firmaların teknik mühendisleri eğitim alan teknisyenlerini 1 yıl boyunca gözlemlemiş,teknisyenlerinin onarım kalitesi , bilgi beceri gelişimini takip ettikten sonra verilen SMALL OUTER PANEL REPAIR eğitiminii onaylamıştır. Bu büyük otomotiv markaları yetkili bayilerine bu eğitimin zorunlu olduğunu ve kaliteli bir onarım için tüm yetkili servislerde bu uygulamanın ( PDR tekniği ile onarım ) uygulanmasının zorunlu olduğunu bayilerine bildirmiştir.

2010 yılından itibaren dünyada otomotiv servis teknisyen ve mühendislerine , sigorta firmalarına ve bireysel kişilere bu eğitimin verilmesi ve modern boyasız göçük-hasar uygulamasının yaygınlaşması için İsviçre'li Betag innovation firması tarafından dünya genelinde 14 Eğitim Merkezi  açılmıştır.

Türkiye tek yetkili Dsitribütörü olduğumuz Betag innovation'nın hazırladığı ve dünyada 14 ülkede verilen modern pdr eğitimleri Türkiye'de  sadece İstanbul Otoport plazada bulunan Göçüksepeti Eğitim Merkezinde Türkçe (isteğe bağlı İngilizce ) olarak verilmektedir. 

1995 yılından beri otomotiv endüstrisi için çalışan ve yeni nesil ekipman ithalatının yanısıra modern karoseri eğitimleri veren firmamız ,modern boyasız hasar-göçük onarım eğitimlerinde bugüne kadar Türkiye'de 1000 e yakın kişiye eğitim vermiş, modern boyasız göçük eğitimi alan kursiyerlerimizin bazıları kurumsal otomotiv firmalarında çalışmaya başlamış bir çoğu da kendi işlerini kurmuştur. 

AMERİKA BMW GROUP UNIVERSITY ve İSVİÇRE ZÜRİH BETAG ACADEMY 'de geliştirilip hazırlanan SB005A Modern boyasız onarım eğitimi müfredatını uygulamaktadır .

İSVİÇRE BETAG INNOVATION ve AMERİKA BMW GROUP UNIVERSITY'de eğitmenler tarafından hazırlanan ciltli 70 sayfalık boyasız göçük onarım teknikleri metot kitabı tarafımızdan Türkçe ye çevrilip kursiyerlere ücretsiz verilmektedir, bu çok değerli bilgiler içeren metot kitabı, kursiyerlere iş hayatı boyunca ışık tutacak önemli bilgi ve metotlar içeren bir kitaptır.
BMW SB005A Modern boyasız göçük onarım eğitimini başarı ile tamamlayan kursiyerler,kurs sonunda Betag innovation onaylı uluslararası eğitim sertifikalarını alacaklardır. 

"BMW GROUP UNIVERSITY SB005A SMALL OUTER PANEL REPAIR TRAINING"

MODERN BOYASIZ GÖÇÜK ONARIMI EĞİTİMİ ANA BAŞLIKLAR :

 • Boyasız göçük onarımı nedir ? aaraç sahibine ve sigortaya sağladığı avantajlar nelerdir ?
 • Doğru pozisyonda ışık kullanımı, ışık kontrastı ve pdr onarımındaki önemi
 • Thotbox indiksiyon cihazının pdr onarımındaki önemi kullanım alanları
 • Silikon ile onarımda hasara göre onarım metodları uygulaması
 • Pdr şiş/levyeler ile sert,yumuşak hasar onarım metodları
 • Aluminyum ve çelik alaşımlı panellerde onarım teknikleri 
 • Trim ( parça sökme ve montajı ) eğitimi
 • Hasar analizi ve onarılabilirliğini tespit etme
 • Pdr hasar danışmanı eğitimi
 • Müşteri kabulde araç sahibine hasar hakkında doğru bilgi verilmesi
 • Onarım süresi ve onarım sonunda muhtemel kalacak hasarların yüzdesi
 • Doğru ekipman kullanarak hızlı ve hatasız bir onarım

MODERN BOYASIZ HASAR ONARIM EĞİTİM PLANI :

Günlük 7 saat olmak üzere toplam 21 saat şeklinde planlanan eğitimde ;Aluminyum ve çelik-galvaniz alaşımlı araçlarda oluşan hasarlar için boyasız göçük onarım eğitimlerimiz  her hafta Salı günü  başlar ve 3  gün süre ile eğitim merkezimizde kursiyerlere pdr - boyasız göçük onarım teknikleri ile ilgili uygulamalı eğitim verilir   eğitimin 3, günü  kursiyerler sınav yapılıp derecelendirilmektedir 3. günün sonunda kursiyerler 2 gün daha Göçüksepeti -Anadolu Sigorta boyasız onarım merkezinde (isteğe bağlı ) pratik eğitim alır , sınav sonunda  kursiyerin aldığı dereceye göre  hergün 7-8 saat çalışmak sureti ile 2 aylık egzersiz – home work verilmektedir , kursiyerler kendi işyerlerinde 2 ay boyunca eğitimcinin verdiği ödevleri ( pratik pdr uygulama ) hergün muntazaman yapmaları gerekmektedir , her kursiyerin sınav derece puanına göre 2 aylık ödev verilir , her kursiyere verilen bir whatsapp hattı ile kursiyerin ödevleri eğiitmen tarafından takip edilir,eksersizini tamamlayan kursiyer 2 ay sonra küçük ve orta ölçekli hasar onarımlarına başlamaktadır

Eğitim sonunda teknisyenlerin becerilerini geliştirmek için verilen 2 aylık bilgi beceri geliştirme uygulamalarında kullanılmak üzere başlangıç PDR ekipman paketi satınalmaları gerekir  Göçüksepeti marka pdr şiş seti + pdr led lamba + silikon ile onarım seti + aluminyum çekiç + parça bağlama sehpası + sarf malzemeler ve yardımcı ekipmanlar  teknsyenlere yapacakları pratik uygulamalarda ve hasar onarımlarında eğitim sonrası bilgi ve becerilerinin gelişimine katkı sağlayacaktır . ( başlangıç ekipmanları www.gocuksepeti.com sitesinden temin edilebilmektedir ) 
 
Boyasız göçük düzeltme uygulaması için öncelikle profesyonel bir eğitim alınması esastır , boyasız göçük eğitimi başlıca konuları ; boyasız göçük düzeltme nedir ? boyasız göçük düzeltmenin avantajları, boyasız göçük uygulamalarında farklı uygulama metodları gibi boyasız göçük eğitimlerimizde bir çok konu işlenmektedir.
Eğitimden sonra kursiyerler 2 ay  boyunca kendi işyerlerinde boyasız göçük pratikleri yapmaları gerekmektedir, İsviçre den  ithal ettiğimiz Betag innovation markalı üstün mühendislik tasarımları ile imal edilmiş profesyonel pdr ekipmanları ile boyasız göçük eğitimlerine devam edilmesi , hem daha kolay öğrenmeyi hem de daha kısa sürede ve hatasız bir boyasız göçük uygulaması yapmayı sağlamaktadır.
 
Eğitime gelen teknisyenler BMW GROUP UNIVERISTY nin hazırladığı ve tarafımızdan Türkçeye çevrilen Boyasız hasar onarım metot kitaplarının dağıtılması PDR - Boyasız göçük düzeltme nedir ? Neden gereklidir avantajları nelerdir , hangi hasar tipleri PDR tekniği ile düzeltilir , hasar analizi ve süre hesaplama , ışık eğitimi , ışık kontrasında yapılan hatalar yumuşak , küçük hasarların onarım teknikleri ve kullanılacak ekipman tanıtımı , yumuşak hasarlarda parçanın alt döşeme-parçasını sökmeden THOTBOX cihazı ile uygulamalı onarım teknikleri ,orta ölçekli hasarlar ve onarım teknikleri ile kullanılacak ekipman tanıtımı , sıcak silikon mum tekniği ile onarım aşamasında ve onarım sonunda parçadaki oluşacak efektler , pdr kalemi ile onarım teknikleri
Uzun keskin ağır ölçekli hasarlar ve onarım teknikleri ile kullanılacak ekipmanların tanımı ; pdr levye-şiş tutuş teknikleri , pdr levye-şişler ile uygulamalı ağır hasar onarım teknikleri , Dentliner köprü sistemi ile ağır hasar onarım teknikleri ve uygulamaları PDR Led ışık, THOTBOX , PDR şişler ve sıcak silikon mum tekniği ile her türlü hasarın onarımı ve uygulaması , öğleden sonra teknisyenlere uyguamalı sınav yapılıp sınav sonunda aldıkları derecelere göre 1 ay homework - eksersiz ödevi verilmesi  ,sertifika dağıtımı ve kapanış konuşması ile eğitim sonlanır .

Göçüksepeti olarak yurtdışındaki akademilerde Boyasız göçük eğitimlerini İngilizce olarak da vermekteyiz. 


Yurtiçinde eğitim verdiğimiz firma ve kurumlar

 • BORUSAN OTO BMW 
 • MENGERLER MERCEDES BENZ
 • FORD OTOSAN
 • FIAT/TOFAŞ 
 • RENAULT REM EĞİTİM MERKEZİ
 • MESLEK OKULLARI 
 • İSMEK 
 • HYUNDAI ASSAN FABRİKA 
 • SİGORTA ACENTE EĞİTİMLERİ
 • HASAR EKSPER EĞİTİMLERİ

Not : Her eğitim 6 kursiyer ile sınırlıdır , lütfen eğitim için randevu alınız  

Telf : 0212 346 12 32  -  346 12 33   mail : info@autokaynak.com 

WHY CHOOSE GÖÇÜKSEPETİ TRAINING CENTER ?
Are you interested in learning about modern body repair techniques? Then you have come to the right place! We have over 10 years of experience in training body shop technicians around the world. We work with several major auto manufacturers, helping them teach modern repair methods to their dealerships and respective body shops.

We also organize training on an international level with our tool dealers for their customers. We can customize our training concept to meet your needs. Just give us a call, and we will help you work something out for your very own training.

2 Taksit3 Taksit4 Taksit6 Taksit8 Taksit9 Taksit12 Taksit
10,211,74 x 2Toplam : 20,423,48 TL6,975,77 x 3Toplam : 20,927,31 TL5,372,05 x 4Toplam : 21,488,20 TL3,766,65 x 6Toplam : 22,599,90 TL2,957,97 x 8Toplam : 23,663,76 TL2,713,45 x 9Toplam : 24,421,05 TL2,206,05 x 12Toplam : 26,472,60 TL
10,211,74 x 2Toplam : 20,423,48 TL6,975,77 x 3Toplam : 20,927,31 TL5,372,05 x 4Toplam : 21,488,20 TL3,766,65 x 6Toplam : 22,599,90 TL2,957,97 x 8Toplam : 23,663,76 TL2,713,45 x 9Toplam : 24,421,05 TL2,206,05 x 12Toplam : 26,472,60 TL
10,211,74 x 2Toplam : 20,423,48 TL6,975,77 x 3Toplam : 20,927,31 TL5,372,05 x 4Toplam : 21,488,20 TL3,766,65 x 6Toplam : 22,599,90 TL2,957,97 x 8Toplam : 23,663,76 TL2,713,45 x 9Toplam : 24,421,05 TL2,206,05 x 12Toplam : 26,472,60 TL
10,211,74 x 2Toplam : 20,423,48 TL6,975,77 x 3Toplam : 20,927,31 TL5,372,05 x 4Toplam : 21,488,20 TL3,766,65 x 6Toplam : 22,599,90 TL2,957,97 x 8Toplam : 23,663,76 TL2,713,45 x 9Toplam : 24,421,05 TL2,206,05 x 12Toplam : 26,472,60 TL
10,211,74 x 2Toplam : 20,423,48 TL6,975,77 x 3Toplam : 20,927,31 TL5,372,05 x 4Toplam : 21,488,20 TL3,766,65 x 6Toplam : 22,599,90 TL2,957,97 x 8Toplam : 23,663,76 TL2,713,45 x 9Toplam : 24,421,05 TL2,206,05 x 12Toplam : 26,472,60 TL
10,211,74 x 2Toplam : 20,423,48 TL6,975,77 x 3Toplam : 20,927,31 TL5,372,05 x 4Toplam : 21,488,20 TL3,766,65 x 6Toplam : 22,599,90 TL2,957,97 x 8Toplam : 23,663,76 TL2,713,45 x 9Toplam : 24,421,05 TL2,206,05 x 12Toplam : 26,472,60 TL
10,211,74 x 2Toplam : 20,423,48 TL6,975,77 x 3Toplam : 20,927,31 TL5,372,05 x 4Toplam : 21,488,20 TL3,766,65 x 6Toplam : 22,599,90 TL2,957,97 x 8Toplam : 23,663,76 TL2,713,45 x 9Toplam : 24,421,05 TL2,206,05 x 12Toplam : 26,472,60 TL
10,211,74 x 2Toplam : 20,423,48 TL6,975,77 x 3Toplam : 20,927,31 TL5,372,05 x 4Toplam : 21,488,20 TL3,766,65 x 6Toplam : 22,599,90 TL2,957,97 x 8Toplam : 23,663,76 TL2,713,45 x 9Toplam : 24,421,05 TL2,206,05 x 12Toplam : 26,472,60 TL

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 Göçük Sepeti Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.